Medarbejdere

 

Claus Martinsen
Owner/CEO
Dorte Zacho Martinsen
Co-Owner
0045 96 13 50 09
claus@bmsilo.com
0045 40 19 50 66
dorte@bmsilo.com
   
   
James Olsen
Export Area Manager

0045 96 13 50 67
james@bmsilo.com

Carsten D. Kristensen
Area Sales Manager

0045 96 13 50 03
carsten@bmsilo.com

   
Mia Quade Kristensen
Area Sales Manager

0045 96 13 50 60
mia@bmsilo.com

Jacob Lillelund
Export Area Manager

0045 20 43 03 43
jacob@bmsilo.com

   
Jeannette Witte-Pedersen
Sales Assistant

0045 96 13 50 02
jeannette@bmsilo.com

Roxana Vasiliu
Marketing Assistant

0045 96 13 50 04
roxana@bmsilo.com

   
Daniel Primdahl
Technical Manager

004596 13 50 63
daniel@bmsilo.com

Karina Pedersen
Financial Controller/ Executive Secretary

0045 96 13 50 01
karina@bmsilo.com

   
Jørgen Iversen  
Logistics
0045 96 13 50 62

lager@bmsilo.com
 

 

Dette websted bruger cookies og andre sporingsteknologier til at hjælpe med navigation og din evne til at give feedback, analysere din brug af vores produkter og tjenester, hjælpe med vores salgsfremmende og marketingmæssige indsats og levere indhold fra tredjepart. Om cookie-politikker